Apap 500 Mg 2 Tabl.

2.38

Opis

USP Zdrowie // Przeciwbólowe

APAP 2 tabletkiAPAP zwalcza bóle głowy, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne oraz gorączkę występującą np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.Aktywnym składnikiem leku APAP jest paracetamol, jedna z najczęściej stosowanych i najbezpieczniejszych substancji przeciwbólowych.APAP mogą stosować nawet osoby z chorobą wrzodową, bo nie podrażnia żołądka.APAP mogą stosować nawet osoby z alergią, bo ryzyko powikłań alergicznych jest małe.APAP mogą stosować nawet osoby z nadciśnieniem, bo nie zmienia ciśnienia krwi.APAP mogą stosować nawet osoby z cukrzycą, bo nie zawiera cukrowej otoczki.APAP mogą stosować nawet osoby prowadzące samochody, bo nie zaburza koncentracji.APAP mogą stosować nawet osoby przyjmujące inne lekiDawkowanieZazwyczaj stosowana dawka leku APAP to:Dorośli: 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek w ciągu doby);Dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobęSkładParacetamol 500mg, tabletki powlekane

syrop z
, sorgo nasiona
, żółty grejpfrut
, banki silikonowe
, kokos do picia
, l cysteine

yyyyy